Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Dotacja na GRILL + RUN = FUN! SPROSTOWANIE – Luxtorpeda

Po rozmowie z Panią z wydziału rozwoju gminy okazało się że dotacje to dopiero faza propozycji burmistrza. Całość będzie głosowana na Radzie Miasta w grudniu.

Zarząd w październiku wnioskował o dotacje w wysokości 3600zł na tą inicjatywę a UGiM pozytywnie rozpatrzył wniosek.

Podziękowania za 3 godzinną sesje dla Wojtka i Marcina 🙂

Więcej można przeczytać tutaj: ocenawyboru2013

Projekt wysłany do UGiM:  wniosek

Prezes

 

About The Author

2 Comments

  1. Super!!! Czyli juz nie musimy przynosić swoich kiełbasek??? 🙂

  2. Gratulacje! To największy sukces (jak na razie) zarządu. Ale… Przeczytałem to zestawienie przyznanych dotacji i doczytałem się, że wymagany jest 20% wkład własny. Tymczasem minął październik, a z końcem tego miesiąca minął termin opłacenia składek członkowskich za okres wrzesień-grudzień 2012. Ciekaw jestem jaka jest sytuacja w tej materii. Z tego bowiem min. źródła może pochodzić wspomniany wyżej wkład własny.

Leave a Reply

Close