Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 II Uliczny Nocny Bieg w Czerwionce-Leszczynach – Luxtorpeda

W sobotę 7 września w Czerwionce odbył się II Uliczny Nocny Bieg.  Zasadniczą zmianą w przebiegu trasy w porównaniu z zeszłym rokiem, był przebieg wszystkich trzech okrążeń po podobnej trasie – bez „obcinania” kilkuset metrów na ostatnim. Trasa była też lepiej oznaczona: przez lepsze zamontowanie taśm, udało się wyeliminować część miejsc, w których biegacze „ścinali” zakręty.

Na dziesięciokilometrowym dystansie wystartowało 229 osób, a najszybszy okazał się Dawid Malina z Rybnika (czas: 0:33:33). Podobnie jak w zeszłym roku, Luxtorpeda wystawiła liczną, 18-osobową reprezentację.

Najszybszym z nas okazał się Rafał Żak, który z czasem 0:38:34 zajął 20. miejsce w klasyfikacji ogólnej. Jest zarazem trzecim najszybszym mężczyzną w gminie Czerwionka-Leszczyny. Kasia Pepel z czasem 0:47:36 zaklasyfikowała się jako 2. kobieta w gminie.

Po raz pierwszy w barwach Luxtorpedy, oraz w zawodach w ogóle, pobiegł Tomasz Typek. Osiągnął czas 0:45:26.


Jakub Pawliszyn

About The Author

Leave a Reply

Close