Miło nam poinformować, że rodzinny piknik biegowy postanowił wesprzeć Westernowy Park Rozrywki „Miasteczko Twinpigs”

logo twinpigs

To oryginalne i unikatowe miejsce, w którym tworzymy dogodne warunki do spędzenia wolnego czasu i dobrej zabawy przez cały rok. Obiekt powstał na obrzeżach Parku Krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”.

 Założenie urbanistyczne Miasteczka Twinpigs opiera się na kompozycji ulicy o długości około 150 metrów zabudowanej obiektami handlowo-gastronomicznymi oraz częścią rozrywkową – całość na powierzchni około 5 ha wraz z parkingami na 300 samochodów oraz autokary. Na terenie Miasteczka powstała również baza noclegowa, dysponujący ponad 108 miejscami noclegowymi, których wnętrza stylizowane w indiańskie, kowbojskie i meksykańskie motywy gwarantują niezapomniane wrażenia z pobytu.

 Miasteczko Twinpigs to niezwykle klimatyczne i atrakcyjne turystycznie miejsce. Odwiedzających spotka wybuchowa mieszanka: doświadczenie kowbojskiego męstwa, indiański spokój, a także meksykańskie szaleństwo. Ta atmosfera przenosi nas w prawdziwą krainę Dzikiego Zachodu. Pośród kilkudziesięciu atrakcji, które zaspokoją najbardziej wymagających poszukiwaczy wrażeń i przygód, każdy znajdzie coś dla siebie. Pojedynki rewolwerowców, napady na bank, pokazy na Rodeo, Desperados, Tajemnicze Podziemie to tylko wybrane atrakcje.  Kowbojskie Miasteczko Twinpigs to jedyne takie miejsce w Polsce, które pozwoli przenieść się w czasy i miejsca znane z filmowych westernów, a przy tym cieszyć zmysły najnowszymi zdobyczami techniki.  Dzięki licznym atrakcjom rozrywkowo-naukowym, każdy znajdzie coś dla siebie.

 Do rozdysponowania dzięki uprzejmości sponsora będzie pięć voucherow na wejście do Miasteczka Twinpigs.

 

About The Author

"Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy totalna. Liczy się tylko odwaga"- W. Churchill

Leave a Reply

Close