Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Biegaj rodzinnie i baw się na dzikim zachodzie! – Luxtorpeda

Miło nam poinformować, że rodzinny piknik biegowy postanowił wesprzeć Westernowy Park Rozrywki „Miasteczko Twinpigs”

logo twinpigs

To oryginalne i unikatowe miejsce, w którym tworzymy dogodne warunki do spędzenia wolnego czasu i dobrej zabawy przez cały rok. Obiekt powstał na obrzeżach Parku Krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”.

 Założenie urbanistyczne Miasteczka Twinpigs opiera się na kompozycji ulicy o długości około 150 metrów zabudowanej obiektami handlowo-gastronomicznymi oraz częścią rozrywkową – całość na powierzchni około 5 ha wraz z parkingami na 300 samochodów oraz autokary. Na terenie Miasteczka powstała również baza noclegowa, dysponujący ponad 108 miejscami noclegowymi, których wnętrza stylizowane w indiańskie, kowbojskie i meksykańskie motywy gwarantują niezapomniane wrażenia z pobytu.

 Miasteczko Twinpigs to niezwykle klimatyczne i atrakcyjne turystycznie miejsce. Odwiedzających spotka wybuchowa mieszanka: doświadczenie kowbojskiego męstwa, indiański spokój, a także meksykańskie szaleństwo. Ta atmosfera przenosi nas w prawdziwą krainę Dzikiego Zachodu. Pośród kilkudziesięciu atrakcji, które zaspokoją najbardziej wymagających poszukiwaczy wrażeń i przygód, każdy znajdzie coś dla siebie. Pojedynki rewolwerowców, napady na bank, pokazy na Rodeo, Desperados, Tajemnicze Podziemie to tylko wybrane atrakcje.  Kowbojskie Miasteczko Twinpigs to jedyne takie miejsce w Polsce, które pozwoli przenieść się w czasy i miejsca znane z filmowych westernów, a przy tym cieszyć zmysły najnowszymi zdobyczami techniki.  Dzięki licznym atrakcjom rozrywkowo-naukowym, każdy znajdzie coś dla siebie.

 Do rozdysponowania dzięki uprzejmości sponsora będzie pięć voucherow na wejście do Miasteczka Twinpigs.

 

About The Author

Leave a Reply

Close