Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 „Rozgrzewka” za nami. Morsowanie rozpoczęte – Luxtorpeda

No i za nami pierwsza kąpiel morsów pod szyldem „MorsTorpedy”. Ku zaskoczeniu wszystkich nie było tak źle. Wszyscy zadowoleni wychodzili z wody. Zaliczyliśmy dwa wejścia.

 

Kibice dopisali co dodało nam odwagi no bo przecież nie można było spalić skoro tylu ciekawych ludzi było jak to wygląda.

Za tydzień kolejna kąpiel… a poziom trudności będzie wzrastał.

Do wody weszło 15 osób w tym jedna kobieta i dwójka małych Luxtorpedowiczów. Im szczególnie gratulujemy bo pokazali, że to nie nic strasznego.

Tutaj pierwsze zdjęcia z kąpieli: Galeria

Relacje usłyszycie w poniedziałek Radiu 90FM oraz zobaczycie na antenie Telewizji TVT w poniedziałek lub wtorek!

Za tydzień zapraszamy kolejnych śmiałków!

Autor: Mihone

About The Author

3 Comments

  1. No,no brawo kiedyś pojadę na rozgrzewkę i bić brawo.Wielki uklon dla Bożeny i dzieci Rafała to jest odwaga tak trzymajcie.

  2. Brawo nasze morsy, jestem pod wrażeniem, tak trzymać !!!

Leave a Reply

Close