Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Ruszyły zapisy na 3. Bieg po Moczkę i Makówki – Luxtorpeda

moczka2014_grafikaZapraszamy wszystkich do zapisania się na tegoroczny 3. Bieg po Moczkę i Makówki, który w tym roku odbędzie się w sobotę 20 grudnia, tradycyjnie w Stanowicach. Zawody są częścią obchodzonego w naszej gminie „święta makówek” oraz stanowią ostatni bieg Grand Prix Czerwionki-Leszczyn w biegach długodystansowych.

Opłata za start wynosi min. 10 złotych przy zapisaniu przez internet (do 12.12.2014) i 20 złotych w dniu zawodów. Tegoroczny limit zapisów to 250 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy:
po polsku
po śląsku

W tym roku będzie możliwość zamówienia sobie okolicznościowej koszulki technicznej (jej koszt to 32 zł). Rozmiarówka.

Poglądowy projekt koszulki:

biegpomoczke

Zapisać na zawody można się pod tym odnośnikiem.

Na 3. Bieg po Moczkę i Makówki będzie można zapisać się także jutro od godz. 17.00 podczas III Nocnego Biegu Ulicznego.

 

Jakub Pawliszyn

About The Author

Close