Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Tak silni jeszcze nie byliśmy! 8 Luxtorped w Rybniku! – Luxtorpeda

To już trzecia edycja półmaratonu organizowanego przez MOSIR Rybnik. Tym razem po raz pierwszy reprezentowana będzie grupa biegowa z Czerwionki. Odległość sprawiła, że będziemy silnie reprezentowani bo aż ośmiu naszych klubowiczów wystartuje jutro o godzinie 22:00.

Na półmaratońskim dystansie wystartują nasi najsilniejsi biegacze:

Wojtek Korzusznik i Marcin Menżyk w kategorii M18

Robert Tur i Rafał Żak w kategorii M30

Andrzej Toman w kategorii M50

 

No i co najważniejsze trzymamy kciuki za naszą sztafetę w składzie:

Katarzyna Pepel

Urszula Menżyk

Małgorzta Toman

W ostatnim momencie w składzie sztafety nastąpiła zmiana. W miejsce pani Joanny Kapszewicz, która podczas jednego z treningów doznała poważnego wypadku (życzymy szybkiego powrotu do biegania), pojawiła się debiutantka w zawodach Małgorzata Toman.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia. Zapraszamy resztę LUXTORPED na trasę i zachęcamy do kibicowania naszym zawodnikom i zawodniczkom.

About The Author

Leave a Reply

Close