Za nami weekend pełen sportowych wrażeń i emocji również za sprawą naszych biegaczy.

W „Biegu do Słońca” Jacek Kałusek zajął 97 miejsce z czasem 51:46.

Marcin Oleksiuk wystartował w mistrzostwach Wodzisławia Śląskiego w Nordic Walking. Jednak nie ma jeszcze oficjalnych wyników.

Ela Huzior zamieniła „Pogrom Wichra” na półmaraton na Halę Miziową. Nasza specjalistka od biegów górskich i ekstremalnych z czasem 3:23:19 zajęła 108 miejsce (12 w kategorii Kobiet)

W półmaratonie zaliczanym do cyklu Perły Małopolski udział wzięli nasi liderzy pod względem ilości startów, ilości przebiegniętych kilometrów: Ela Huzior i Andrzej Toman. Ela ukończyła zawody z czasem 2:49:40 zajmując 128 miejsce w open (5 w kategorii wiekowej), natomiast Andrzej z czasem 2:23:23 zajął 77 miejsce w open (piątek w kategorii wiekowej).

Nasi mocarze zaczynają już bić na głowę resztę. Proponuje wewnętrzy no kurs na pseudonimy dla nich. Jeśli chodzi o Andrzeja to z wiadomych przyczyn nie będę nic proponował ale Ela po tym weekendzie zasługuje dla mnie na miano „Stalowej” Eli.

About The Author

"Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy totalna. Liczy się tylko odwaga"- W. Churchill