Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Zawodnik roku – wyniki po pierwszym kwartale – Luxtorpeda

Od początku roku trwa rywalizacja w pucharze klubowym na zawodnika i zawodniczkę roku. Na dobre rozpoczął się sezon startowy więc i rywalizacja nabiera rozpędu. Pierwsze trzy miesiące nie obfitowały w dużą ilość startów. Najwięcej powinno dziać się w drugim kwartale ale Mariusz i Rafał już przygotowali pierwsze zestawienie. Wśród kobiet prowadzi Agnieszka Karlik a mężczyzn Andrzej Toman. Klasyfikacja ma w zamyśle wyłonić najwszechstronniejszego biegacza i biegaczkę Luxtorpedy. Czy punktacja się sprawdzi – zobaczymy w dalszej części roku.

Poniżej wyniki naszej grupowej rywalizacji po trzech miesiącach startów. Bardziej szczegółowe klasyfikacje znajdziecie w Menu >> O nas >> Zawodnik roku.

Dla przypomnienia: REGULAMIN

Imię i nazwisko Suma punktów
1 Andrzej Toman 310
2 Łukasz Cichocki 210
3 Mariusz Skowroński 196
4 Jacek Kałusek 185
5 Rafał Żak 137
6 Piotr Korzusznik 132
7 Wojciech Korzusznik 117
8 Marcin Oleksiuk 102
9 Marcin Menżyk 86
10 Michał Toman 72
Imię i nazwisko Suma puntów
1 Agnieszka Karlik 260
2 Elżbieta Huzior 182
3 Karolina Łącka 160
4 Katarzyna Stabla 150
5 Monika Radkowska-Repko 125
6 Urszula Menżyk 105
7 Dorota Przybylska-Toman 50
8 Hanna Skowrońska 32
9 Katarzyna Pepel 29

About The Author

1 Comment

  1. Rzutem na taśmę udało mi się dostać do tej klasyfikacji 🙂

Leave a Reply

Close