Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Zbiórka publiczna na sekcję „Młoda Luxtorpeda” – Luxtorpeda

W dniu 20.12.2014 rozpoczniemy zbiórkę publiczną na prowadzenie zajęć lekkoatletycznych dzieci i młodzieży.

Zakończony projekt Działaj Lokalnie „Poznajemy Królowa Sportu” w ramach, którego nasze stowarzyszenie prowadziło zajęcia dla dzieci i młodzieży z lekkoatletyki pokazał, że jest zapotrzebowanie na tego typu zajęcia w naszej gminie. Zapytania rodziców i dzieci o możliwość kontynuowania zajęć zrodziły pytania o środki finansowe na dalsze prowadzenie zajęć.

W ramach projektu zakupiliśmy dużą ilość sprzętu, który wystarczy na rozpoczęcie treningów. Potrzeby jednak jak zwykle w takich sytuacjach są duże np. niezbędne ubezpieczenie, koszty wyjazdów na zawody czy stroje. Rodzice zobowiązali się do partycypowania w kosztach zajęć a członkowie GB Luxtorpeda zdecydowali, że przeznaczą kwotę zebraną z 1% na działanie „Młodej Luxtorpedy”.

PROSIMY ZATEM BIEGACZY ORAZ KIBICÓW „3 BIEGU PO MOCZKĘ I MAKÓWKI” W MIARĘ MOŻLIWOŚCI O WSPARCIE.

Przed biegiem zawodnicy będą mogli wesprzeć dzieci wrzucając datki do puszek, które będą mieli nasi podopieczni.

Więcej o zbiórce „Królowa Sportu w Czerwionce- Leszczynach” tutaj.

Więcej o projekcie „Poznajemy Królową Sportu”.

Mihone

About The Author

Leave a Reply

Close