Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 „3 bieg po moczkę i makówki” z tytułem „Złotego Biegu” – Luxtorpeda

Miło nam poinformować, że decyzją czytelników portalu MaratonyPolskie.pl nasz 3 bieg po moczkę i makówki” uzyskał tytuł „Złotego Biegu 20014”

Plebiscyt zorganizowany przez największy portal biegowy w Polsce polrgał na wyłonieniu najlepszych biegów w Polsce. Biegacze mogli glosować na swoje ulubione biegi lecz tylko te w których brali udział. Bieg organizowany przez nasze stowarzyszenie uzyskał prestiżową trzecią lokatę w kategorii „Bieg niezwykłe”. Zajęcie miejsca w pierwszej trójce w jednej z kategorii upoważnia organizatorów do używania logo „Złoty Bieg 2014”. Bieg po moczkę i makówki zebrał 65,4% głosów zostawiając za sobą takie imprezy jak Festiwal Biegowy i Krakowski bieg sylwestrowy. W naszej kategorii zwyciężył podziemny bieg sztafetowy w Bochni a drugie miejsce zajął maraton noworoczny Cyborg.

kat7-nietypowe_00003 logo_zloty_bieg_2014

Warto dodać, że nasz bieg zajął również 10 miejsce w Polsce wśród biegów rozgrywanych na dystansie 10km. Zgłoszonych w tej kategorii było 147 imprez!

kat1-10km_00010

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. Mobilizuje nas to do jeszcze większej pracy i zaangażowania w nasze imprezy!

About The Author

Leave a Reply

Close