Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Baw się z harcerzami – Luxtorpeda

Harcerze z Czerwionki-Leszczyn przygotowali dla wszystkich chętnych turniej sportowy i konkurs plastyczny dotyczący ekologii.

źródło: facebook
źródło: facebook

9-11 maja na terenie Szkoły Podstawowej w Stanowicach odbędzie się V turniej sportowy organizowany przez 8 drużynę wędrowniczą Feniks, we współpracy z Hufcem ZHP z Czerwionki Leszczyn, UGiM Czerwionka-Leszczyny, Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk i Stowarzyszeniem Basket 2011.

Turniej sportowy przeznaczony jest dla drużyn starszoharcerskich i wędrowniczych oraz dla osób niezrzeszonych w ZHP, wieku co najmniej 16 lat. Na miejscu zostaną zorganizowane zawody piłki nożnej, siatkowej i koszykówki. Więcej informacji i wszelkie regulaminy dostępne są na stronie wydarzenia.

Konkurs plastyczny E-KOoperacja organizowany jest przez Hufiec ZHP Czerwionka-Leszczyny i skierowany do członków ZHP, uczniów szkół podstawowych i placówek oświatowych.

„W związku z coraz większym zanieczyszczeniem środowiska, wszelkie działania zachęcające do segregacji śmieci, uświadamiające społeczeństwo o istotności dbania o naturę powinny być traktowane priorytetowo (…). W związku z tym Komenda Hufca ZHP w Czerwionce-Leszczynach zachęca wszystkich do udziału w konkursie plastycznym, który jest częścią projektu „E-Kooperacja” współfinansowanego z budżetu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny” – możemy przeczytać w regulaminie konkursu.

Prace należy nadsyłać do 1 czerwca. Wymogi, jakie prace muszą spełnić, dostępne są w regulaminie.

 


Jakub Pawliszyn

 

About The Author

Leave a Reply

Close