Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Dami-Trans zaufało Luxtorpedzie – Luxtorpeda

Miło nam poinformować, że kolejna firma dołączyła do grona wspierających Luxtorpedę. Dami-Trans, firma transportowa z Czerwionki-Leszczyn, mająca kilkuletnie doświadczenie i tysiące przejechanych kilometrów.

damitransDami-Trans jest rodzinnym biznesem specjalizującym się w spedycji krajowej i międzynarodowej. Zasięg działania firmy to cała Europa (Polska, Europa Zachodnia i Wschodnia oraz Skandynawia) oraz od tego roku także Chiny, gdzie znajduje się większość klientów. Pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie w branży TSL (transport, spedycja i logistyka), a od 2006 roku działają jako samodzielne przedsiębiorstwo.

Głównym celem jest nie tyle spełnianie oczekiwań naszych klientów co uprzedzanie ich życzeń. Klienci bowiem są dla nas najważniejsi i to Ich sukcesy pozwalają nam na rozwój” – możemy przeczytać na ich stronie internetowej.

Biuro handlowe firmy znajduję się w Żorach na ulicy Bałdyka 11/1.

Zapraszamy do współpracy z Dami-Trans.

About The Author

2 Comments

  1. Czym więcej sponsorów tym większe wymagania samych nas wobec siebie .Dziękujemy za zaufanie

Leave a Reply

Close