Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sponsorską przygotowaną przez nas na rok 2015. Grupa Biegowa Luxtorpeda Czerwionka jest znana jako jedno z najaktywniejszych stowarzyszeń w Gminie Czerwionka-Leszczyny i jest także poza gminą rozpoznawalna.

W naszych szeregach skupiamy ludzi aktywnych i z pasją, którzy nie zajmują się wyłącznie uczestnictwem w zawodach biegowych i nordic walking organizowanych przez innych. Sami prowadzimy:

  • Zawody sportowe („Bieg po moczkę i makówki”-  i „Grill+Run=Fun”)
  • Kąpiele morsów
  • Prelekcje dot. zdrowego trybu życia
  • Wspólne treningi biegowe

Od tego roku podjęliśmy się prowadzenia sekcji lekkoatletycznej dla dzieci i młodzieży:  „Młoda Luxtorpeda”.

Organizowane przez nas inicjatywy spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem. Świadczy o tym fakt, że na nasze biegi licznie przyjeżdżają zawodnicy także z odległych miejscowości jak Bydgoszcz i Zakopane. A w roku 2014 nasz bieg świąteczny otrzymał tytuł w ogólnopolskim plebiscycie „Złotego biegu”. Istniejemy w mediach zarówno tych lokalnych jak i ogólnopolskich: poświęconych bieganiu.

By osiągnąć nasz cel, jakim jest popularyzacja zdrowej aktywności ruchowej, poszukujemy firm chętnych do współpracy. Takie partnerstwo niewątpliwie wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy i jest szansą na pozyskanie nowych klientów.

Zachęcamy do przyłączenia się do przedsiębiorstw, które nam zaufały i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

OFERTA 2015

About The Author

Leave a Reply

Close