Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączyła kolejna firma. Jest nią firma inżynieryjno- usługowa PYTEL. Współpracę zaczęliśmy przy biegu świątecznym co przerodziło się w większe wsparcie naszej grupy. Dziękujemy za zaufanie i jesteśmy dumni, że możemy działać przy wsparciu tak dynamicznie rozwijającej się firmy co i dla nas pewnie będzie cenną lekcją. 

Logo_Pytel

Firma powstała w 1998 r. i od samego początku jest firmą o charakterze inżynierskim, świadczącą swoje usługi zakładom przemysłowym. Oferta poparta jest wieloletnim doświadczeniem i dużą liczbą referencji. Proponowane rozwiązania okazywały się nieraz nowatorskie i zaowocowały wdrożeniami nowych produktów.

Firma Pana Mariusza Pytla świadczy usługi dla przemysłu: dostarcza i serwisuje pompy, prowadzi naprawy urządzeń w oparciu o materiały kompozytowe polimerowo- ceramiczne, wykonuje naprawy obiektów przemysłowych w oparciu o betony polimerowe, a także dostarcza mgłowe systemy ograniczenia zapylenia. Firma PYTEL oferuje usługi serwisowe dla przemysłu, szczególnie dla szeroko pojętej przeróbki mechanicznej kopalin i odpadów.

Firma mieści się w Stanowicach przy ul. Szkolnej 19 (800 m od wjazdu na autostradę  A4). Warto w tym miejscu dodać, że siedziba firmy mieści się na trasie naszego „Biegu po moczkę i makówki”

Firma PYTEL mieści się w Stanowicach przy ul. Szkolnej 19. „Świadczymy usługi dla przemysłu: dostarczamy i serwisujemy pompy, prowadzimy naprawy urządzeń w oparciu o materiały kompozytowe polimerowo ceramiczne, wykonujemy naprawy obiektów przemysłowych w oparciu o betony polimerowe, dostarczamy mgłowe systemy ograniczenia zapylenia. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu, szczególnie dla szeroko pojętej przeróbki mechanicznej kopalin i odpadów”.

About The Author

Leave a Reply

Close