Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/chemfixgl/domains/test.gbluxtorpeda.org/public_html/wp-content/themes/smartblog/framework/admin/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Zapisy na „III Bieg po moczkę i makówki” zamknięte! – Luxtorpeda

Dziś oficjalnie zamknęliśmy zapisy na  „III Bieg po moczkę i makówki”.

Wpłaty wpłynęły od 273 osób co już jest ponad limit!

Osoby, które nie wpłaciły do dziś opłaty a zarejestrowały się w formularzu prosimy nie wpłacać już pieniędzy. Będziemy musieli je zwracać.

Bardzo nam przykro, że nie będziemy mogli gościć Was wszystkich lecz nie chcemy by bieg tracił na atmosferze i jakości. Wiemy, że moglibyśmy liczyć może nawet na 400 osób bo chętnych było blisko 350 osób.

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie w tym roku. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie a jednocześnie mobilizacja do jeszcze większej pracy by 20 grudnia wszyscy czuli się u nas wyjątkowo!

 

Mihone

About The Author

Leave a Reply

Close